Infektuar: 1057
Shëruar: 841
Vdekur: 30
Manchester Unitedi interesohet për Valcerden, Real Madridi tregon çmimin marramendës

Manchester Unitedi interesohet për Valcerden, Real Madridi tregon çmimin marramendës

Sport March 29, 2020 - 13:58
Lajmet e fundit nga sporti

Manchester Unitedi ka shprehur së fundmi interesim për mesfushorin e Real Madridit, Federico Valverde, transeton zeri.info

Por, klubi madrilen ia ka bërë të ditur gjigantit anglez se mesfushori mund të largohet vetëm nëse paguhet shifra prej 450 milionë funteve, raporton “Mirror”.

Madrilenët e kanë vendosur çmimin e lartë për lojtarin për të larguar interesimin nga klubet e tjera .

Valverde ka realizuar 2 gola dhe 4 asistime në 22 ndeshje në La Liga këtë edicion./Zëri