Infektuar: 1158
Shëruar: 876
Vdekur: 30
'Seksi më të më ka shkatërruar gjunjtë': Ish-modelja italiane tregohet e sinqertë për lidhjen me legjendën e Milanit

'Seksi më të më ka shkatërruar gjunjtë': Ish-modelja italiane tregohet e sinqertë për lidhjen me legjendën e Milanit

Sport March 30, 2020 - 21:00

44-vjeçarja Martina Colombari, dikur Miss Italia, ka befasuar me deklaratat e fundit në drejtim të legjendës së Milanit, Alessandro Costacurta.

Të dy janë qenë të martuar që prej vitit 2004, dhe duket se jeta e tyre po vazhdon mjaft mirë, shkruan Zëri.info.

Të paktën në dhomën e gjumit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My summer time ♥ë

A post shared by Martina Colombari (@martycolombari) on

Rastësisht apo jo, Martina zbuloi edhe pozitën e tyre të preferuar në mardhëniet intime.

"Seksi me të më shkatërron gjunjtë. Unë i kam treguar atij këtë", tha ish-modelja italiane.

Dyshja mori vëmendje edhe në vitin 2016, kur ajo e krahasoi Costacurtan me yllin pornografik, Rocco Siffredi./Zëri.info

Image

Image

Image

Image