Infektuar: 1158
Shëruar: 876
Vdekur: 30
Seks-bomba kroate që u bë e famshme duke mbështetur Kroacinë, publikon filmin e parë porno

Seks-bomba kroate që u bë e famshme duke mbështetur Kroacinë, publikon filmin e parë porno

Sport March 31, 2020 - 08:26

Ylli kroat, Ava Karabatic ka njoftuar ndjekësit e saj në 'Instagram' se pas shumë kërkesave, ajo ka vendosur ta bëjë filmin e saj të parë pornografik.

Përkatësisht, tifozja e njohur kroate e futbollit ka gjetur një mënyrë të re për të fituar para nga trupi i saj, shkruan Zëri.info.

Kështu, që tashmë ajo ka vendosur të merret me filma për të rritur.

Image

Karabatic e ka bërë filmin e saj të parë me celular, dhe e ka postuar në 'Instagram', duke ftuar ndjekësit e saj që ta paguajnë dhe ta shikojnë.

"Unë e publikova filmin tim të parë porno, zyrtarisht", ka shkruar Ava.

Image

"Nuk është profesional pasi është bërë me telefon. Por, është tejet i mirë dhe mund të krahasohet me këdo", ka shkruar më tej kroatja./Zëri.info