Infektuar: 1123
Shëruar: 847
Vdekur: 30
Ndërron jetë ish-futbollisti kosovar

Ndërron jetë ish-futbollisti kosovar

Sport April 02, 2020 - 19:20
Lajmet e fundit nga sporti

Ish-futbollisti i KF Lepencit, Halim Shurdhani ka ndërruar jetë, transmeton zeri.info

Kryesia e klubit ka shprehur ngushëllimet e saj për vdekjen e ish-lojtarit të tyre.

Ky është postimi i plotë pa ndërhyrje i KF Lepencit në rrjetin social “Facebook”:

Kryesia e KF LEPENCIT i shpreh ngushëllimet më të sinqerta Familjes së Halim Shurdhanit për ndërrimin e jetës së birit të tij, ish lojtarit të KF LEPENCIT- Trimor Halim Shurdhani, gjithashtu ngushëllime edhe për ish bashkëlojtarët dhe të gjithë atyre që e njohën!
Allahu e shpërbleftë me XHENET, ndërsa familjarëve ua dhashtë durimin dhe ua lehtësoftë dhimbjen!.