Infektuar: 4715
Shëruar: 2227
Vdekur: 101
Rrëfehet Mike Tyson: Isha i lodhur të shkoja në palestër sepse bëja shumë seks  

Rrëfehet Mike Tyson: Isha i lodhur të shkoja në palestër sepse bëja shumë seks  

Sport May 27, 2020 - 18:46
Lajmet e fundit nga sporti

Ish-boksieri amerikan, Mike Tyson, ka zbuluar se ishte shumë i lodhur për të shkuar në palestër gjatë dënimit të tij me burg në vitet e 90-a për shkak se bënte shumë seks, transmeton zeri.info

Ai kishte bërë 3 vjet burg për shkak se ishte dënuar me akuzën për përdhunim.

Sidoqoftë, ai nuk kishte kaluar një kohë të zakontë gjatë periudhës së burgut.

“Po bëja aq shumë seks sa që isha shumë i lodhur për të shkuar në palestër dhe për të ushtruar. Thjesht qëndroja në qelinë time gjatë gjithë ditës”, u shpreh Tyson për “The Sun”./Zëri