Infektuar: 4715
Shëruar: 2227
Vdekur: 101
'A ta ka nxirë jetën Oriola?' Eros Grezda flet hapur për lidhjen me modelen

'A ta ka nxirë jetën Oriola?' Eros Grezda flet hapur për lidhjen me modelen

Sport May 27, 2020 - 23:37
Lajmet e fundit nga sporti

Futbollisti i njohur shqiptar, Eros Grezda, ka folur hapur për lidhjen e tij me modelen e njohur shqiptare, Oriola Marashi.

Në një intervistë për “Wake up”, Grezda ka treguar se periudha e karantinës ka shërbyer si test për marrëdhënien e tyre.

I pyetur për pasionin e saj për fotot, futbollisti u shpreh se nuk e kishte problem pasi e dashura e tij ishte perfekte.

PJESË NGA INTERVISTA:

Pyetje: Si po shkon marrëdhënia me Oriolën?

Grezda: E thatë ju emrin e Oriolës por unë se them në asnjë rast. Jam i lidhur dhe jam shumë i lumtur. Po kalojmë karantinën bashkë. Për momentin jemi bashkë dhe po kalojmë shumë mirë.

Pyetje: Ishte një test karantina?

Grezda: Po normalisht, ishte një kohë e mirë që ta shohim veten si ta njohim partnerin.

Pyetje: A ta ka nxirë jetën me foto?

Grezda: E kam ditur këtë punë, ne çunat nuk e kemi shumë qejf për foto, po e kam të lehtë me të sepse ajo del mirë në çdo kënd.