Infektuar: 4715
Shëruar: 2227
Vdekur: 101
Futbollisti kosovar krahason deputetin Haxhi Shala me Bill Clintonin

Futbollisti kosovar krahason deputetin Haxhi Shala me Bill Clintonin

Sport June 03, 2020 - 23:56
Lajmet e fundit nga sporti

Futbollisti kosovar, Taulant Dajaku, ka krahasuar deputetin e Kuvendit të Kosovës, Haxhi Shala, me ish-presidentin amerikan, Bill Clinton, transmeton “Zeri.info”.

Ai ka thënë se Shala dhe Clintoni janë të vetmit persona që i kanë bërë gratë, shoqe me të dashurat e tyre.

Dajaku ka thënë se Billi e ka mbajtur Amerikën, kurse Shala po e mban Kosovën.

Image

Ky është postimi i tij i plotë pa ndërhyrje:

Haxhi Shala edhe Bill Clintoni jane t’vetmit qe i kane ban’ grat shoqe me dashnoret…njerz me vizion jane o milet, Billi e ka majt Ameriken,Haxhi Efendia po na e man’ Kosoven n’maje.