Infektuar: 15142
Shëruar: 12674
Vdekur: 615
Valon Berisha shfrytëzon pushimet në Kosovë për t'u takuar me talentet kosovarë që kanë ambicie të mëdha

Valon Berisha shfrytëzon pushimet në Kosovë për t'u takuar me talentet kosovarë që kanë ambicie të mëdha

Sport July 06, 2020 - 16:24

Valon Berisha është duke i kaluar pushimit verore në vendlindjen e tij, në Kosovë.

Pas përfundimit të edicionit 2019/20 në Bundesligën gjermane, mesfushori shqiptar tani ndodhet në Kosovë, shkruan "Zeri.info".

Gjatë ditës së sotme, reprezentuesi i Kosovës ka zgjedhur të vizitojë fëmijët e akademisë së futbollit, "Elite".

Me këtë rast, ai ka takuar dhjetëra talentë që luajnë në këtë akademi.

Ai shfrytëzoi rastin t'i shpalosë përvojat e tij me këta futbollistë që kanë ambicie të mëdha.

Ndryshe, Berisha është larguar nga Fortuna Dusseldorfi, dhe tani do të rikthehet te klubi që e ka në pronësi kartonin e tij, Lazio. /Zeri.info

Image