Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Dileta zgjohet në një edicion seksi, gjëja e parë që sheh është Ibra: Dyshja publikon reklamën e 'nxehtë'

Dileta zgjohet në një edicion seksi, gjëja e parë që sheh është Ibra: Dyshja publikon reklamën e 'nxehtë'

Sport July 11, 2020 - 23:24

Dileta Leotta dhe Zlatan Ibrahimovic provokuan ndjekësit e tyre në rrjetet sociale me njoftime të përbashkëta që një kohë të gjatë, dhe tani ata më në fund kanë publikuar një video.

Në një reklamë të një brendi, promovuesë ishin Dileta dhe Ibrahimovic, si pjesë e një vidoe një minutëshe, shkruan "Zeri.info".

Image

Në të njejtën kohë, video u publikua nga të dy, derisa Ibrahimovic edhe në këtë video shihet "arrogant" dhe gjakftohtë.

Nga ana tjetër, Dileta është parë duke u stërvitur sikur të ishte një boksiere.

Image

Ndërkohë, kjo video u filmua në një skenë provokuese, ku Dileta zgjodhet dhe gjëja e parë që sheh është Ibrahimovic.

Për më shumë, shikojeni videon e mëposhtme. /Zeri.info