Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
Zyrtare: Armend Blakçori i bashkohet Ulpianës

Zyrtare: Armend Blakçori i bashkohet Ulpianës

Sport August 12, 2020 - 23:36

Armend Blakçori është prurja më e re e Ferizajt.

Ish-portieri i Ferizajt do ta vazhdojë karrierën te klubi lipjanas, shkruan "Zeri.info".

Lajmi është konfirmuar nga klubi i Ulpianës në rrjetet sociale.

Njoftimi i plotë i Ulpianës në "Facebook":

"Sot KF “ULPIANA” përforcohet me portjerin Armend Blakqorin, shtatgjati me përvojë së fundi ishte në kf Ferizaj, suksese dhe mirësevjen Armend". /Zeri.info