Infektuar: 15142
Shëruar: 12674
Vdekur: 615
Çka po ndodhë tek Barcelona, këta janë dy futbollistët e parë që do të largohen pas humbjes turpëruese

Çka po ndodhë tek Barcelona, këta janë dy futbollistët e parë që do të largohen pas humbjes turpëruese

Sport August 15, 2020 - 17:17

Ende nuk kanë kaluar 24 orë nga humbja turpëruse nga Bayern Munchen, por tek Barcelona tashmë kanë filluar të ndodhin ndryshime të shumta.

Përveç shkarkimit të Setien dhe Abidal që pritet të zyrtarizohen deri të hënëb, nga Barcelona do të largohen edhe dy futbollist, transmeton Indeksonline.

Sipas “AS”, Ivan Rakitic dhe Martin Braithëaite i kanë informuar bashkëlojtarët se do të largohen gjatë kësaj merkatoje.

Përveç këtyre dy futbollistëve, tek Barcelona pritet largimi edhe i disa të tjerëve.