Infektuar: 56732
Shëruar: 49982
Vdekur: 1426
NBA publikon formacionin më të mirë të edicionit 2019/20

NBA publikon formacionin më të mirë të edicionit 2019/20

Sport September 16, 2020 - 22:22

Kompeticioni më i fortë në botë i basketbollit, NBA, ka publikuar formacionin më të mirë të edicionit.

Në këtë formacion bëjnë pjesë pesë futbollistë që shkëlqyen në edicionin 2019/20, shkruan "Zeri.info".

Dongic, Harden, James, Darvis dhe Antentokounmpo janë futbollistët më të mirë që e përbëjnë këtë formacion.

Pesëshja në fjalë shkëlqeu vazhdimisht në edicionin që lamë pas. /Zeri.info

Image