Infektuar: 17422
Shëruar: 14894
Vdekur: 657
Bukuroshja italiane që refuzoi Cristiano Ronaldon, në lidhje me ish-portierin e Juventusit

Bukuroshja italiane që refuzoi Cristiano Ronaldon, në lidhje me ish-portierin e Juventusit

Sport September 26, 2020 - 13:24

Bujë e madhe është shkaktuar në mediet italiane pasi ylli televiziv, Sara Croce ka konfirmuar se ajo ka gjetur "dashurinë e jetës" së saj.

Bukuroshja italiane, më herët kishte marrë vëmendje pasi kishte thënë se ka refuzuar Cristiano Ronaldon, shkruan "Zeri.info".

Tani ajo ka zbuluar se është në lidhje me portierin italian, GIanmark Fiori.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My happy placeë

A post shared by Sara Croceë (@saracroce98) on

Fiori është produkt i akademisë së Juventusit, dhe më pas vazhdoi karrierën në ligat më të ulëta të Italisë.

Çifti në fjalë publikojnë shpesh fotografi së bashku në rrjetet sociale dhe duken mjaft të lumtur. /Zeri.info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë

A post shared by Sara Croceë (@saracroce98) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë

A post shared by Sara Croceë (@saracroce98) on