Infektuar: 17422
Shëruar: 14894
Vdekur: 657
Dy gola të shpejtë në sfidën Inter – Fiorentina

Dy gola të shpejtë në sfidën Inter – Fiorentina

Sport September 26, 2020 - 22:12
Lajmet e fundit nga sporti

Inter e ka nisur me gol pjesën e dytë dhe ka përmbysur rezultatin kundër Fiorentina-s 2:1. Zikaltrit kanë kaluar në avantazh falë një autogoli të Ceccherini-t, që ka ardhur pas një aksioni individual të bukur të Lautaro Martinez. Demi po kalon një mbrëmje të madhe.

Fiorentina është kundërpërgjigjur menjëherë. Castrovilli ka kthyer barazinë në San Siro pesë minuta pas autogolit të Ceccherini-t. Protagonist edhe Ribery me asistin e dhënë 2:2. /Zeri.info

https://streamye.b-cdn.net./media/video/-1601150396.mp4