Infektuar: 56118
Shëruar: 49432
Vdekur: 1411
Për nëntë minuta, shënohen dy gola në takimin Rusi – Kosovë

Për nëntë minuta, shënohen dy gola në takimin Rusi – Kosovë

Sport November 27, 2020 - 17:10
Detajet

Janë shënuar dy gola të shpejt në takimin ndërmjet Rusisë dhe Kosovës në konkurrencën e femrave, shkruan “Zeri.info”.

Ruset kanë kaluar në avantazh me golin e shënuar nga Federova në minutën e gjashtë të takimit.

Kurse, për 2:0 u përkujdes futbollistja ruse, Abdullina vetëm tre minuta pas golit të parë.

Ndeshja është e vlefshme për kualifikimet e Kampionatit Evropian. /Zeri.info