Infektuar: 56118
Shëruar: 49432
Vdekur: 1411
Milot Rashica goditi topin, mbrojtësi vendas devijon dhe Werderi barazon rezultatin

Milot Rashica goditi topin, mbrojtësi vendas devijon dhe Werderi barazon rezultatin

Sport November 27, 2020 - 21:50

Është barazuar rezultati në takimin ndërmjet Wolfsburgut dhe Werder Bremenit, shkruan “Zeri.info”.

Goli i barazimit ka ardhur nga një goditje e yllit të Kosovës, Milot Rashicës dhe devijimit të mbrojtësit vendas duke shënuar për 3:3.

VIDEO

/Zeri.info