Infektuar: 58988
Shëruar: 51518
Vdekur: 1479
Zyrtare: A&N prezanton mbrojtësin e Drenicës

Zyrtare: A&N prezanton mbrojtësin e Drenicës

Sport January 14, 2021 - 17:17
Lexoni detajet!

Klubi i Ligës së Parë në futboll, A&N ka zyrtarizuar mbrojtësin, Valdo Zeqaj, si përforcimin më të ri të skuadrës, shkruan “Zeri.info”.

Mbrojtësi vlonjat në stinorin vjeshtor ishte pjesë e skuadrës së Superligës së Kosovës, Drenicës.

Image

Lajmi është konfirmuar nga klubi që ka objektiv inkuadrimin në elitën e futbollit kosovar përmes faqes zyrtare.

Zeqaj në të kaluarën ka mbrojtur ngjyrat e Flamurtarit të Vlorës, Luftetarit, Flamurtarit të Prishtinës dhe së fundmi Drenicës.

Ky është njoftimi i plotë i klubit A&N:

 

Transferimi me i ri i klubit tone eshte qendermbrojtesi nga Vlora , Valdo Zeqaj. Zeqaj i lindur me 24.08.1995 ne Vlore...

Posted by FC A&N on Thursday, January 14, 2021

/Zeri.info