Infektuar: 54839
Shëruar: 48046
Vdekur: 1392
Ilir Berisha drejt Ligës së Parë, pritet t’i bashkohet skuadrës që kërkon inkuadrimin në Superligë

Ilir Berisha drejt Ligës së Parë, pritet t’i bashkohet skuadrës që kërkon inkuadrimin në Superligë

Sport January 14, 2021 - 17:30
Lexoni detajet!

Skuadra e A&N-së po bëhet gati për të luftuar që të sigurojnë inkuadrimin në Superligë.

Prizrenasit e drejtuar nga Megzon Visoka po vazhdojnë të shtojnë kualitetin në radhët e tyre për të arritur synimin historik.

Mbrojtësi me përvojë të madhe, Ilir Berisha shumë shpejtë do të prezantohet tek skuadra e A&N, bën të ditur mediumi Gazeta “Olle”.

Berisha së fundmi është paraqitur për skuadrën e Feronikelit, por ajo aventurë që nisi në mënyrë të mrekullueshme përfundoi herët dhe jo ashtu siç pritej si nga skuadra e poashtu edhe nga futbollisti.

Image

Para disa ditësh, Berisha kishte treguar se kishte oferta të ndryshme në tavolinë.

Për më tepër para disa minutash, A&N tregoi se gjatë ditës do të plasojnë një lajm bombastik. /Zeri.info