Infektuar: 70185
Shëruar: 313132
Vdekur: 1616
Munishi: Po të isha unë selektor do ta kualifikoja Kosovën në Evropian dhe Botëror

Munishi: Po të isha unë selektor do ta kualifikoja Kosovën në Evropian dhe Botëror

Sport January 15, 2021 - 23:58
Detaje

Trajneri i mirënjohur kosovar, Ismet Munishi në një intervistë të dhënë në emisionin “Dhoma Rrëfimit” ka deklaruar që do t`i pëlqente që një ditë të ishte përzgjedhës i Kosovës në futboll, përcjell “Zeri.info”.

Ismet Munishi ka thënë që ai do ta kualifikonte Kosovën në kampionatin evropian dhe atë botëror.

“Mua do më pëlqente që të jem selektor i Kosovës, po të isha unë do ta kualifikoja Kosovën në Evropian dhe Botëror”, tha Munishi.

Image

Ndryshe, Ismet Munishi u largua nga Ballkani javë më parë dhe në vend të tij u emërua Bledi Shkëmbi. /Zeri.info