Infektuar: 70185
Shëruar: 313132
Vdekur: 1616
Trefishohet epërsia në “Emirates”, Aubameyang realizon golin e dytë personal

Trefishohet epërsia në “Emirates”, Aubameyang realizon golin e dytë personal

Sport January 18, 2021 - 22:38
Detaje

Arsenali ka arritur të shënoj edhe golin e tretë ndaj Neëcastle Unitedit në “Emirates”, shkruan “Zeri.info”.

Golin e tretë dhe të “nokautit” e ka shënuar lojtari nga Gaboni, Aubameyang i cili realizoi edhe golin e dytë personal në minutën e 77-të.

Aubameyang u zëvendësua pesë minuta pas golit të shënuar.

VIDEO

/Zeri.info