Infektuar: 73048
Shëruar: 61986
Vdekur: 1649
Lajmi i fundit: Bodybuilideri kosovar sulmohet në vendin e punës

Lajmi i fundit: Bodybuilideri kosovar sulmohet në vendin e punës

Sport February 22, 2021 - 23:34

Bodybuilderi nga Kosova, Flamur Grabovci është rrahur në punën e tij nga tre persona.

Në rrjetin social "Facebook", Grabovci ka bërë me dije se tre persona e kanë sulmuar atë, shkruan "Zeri.info".

Sipas tij, këta persona janë "shumë të njohur".

Grabovci ka njoftuar se gjendja e tij është e mirë, por që e quan të papranueshëm sulmin.

Njoftimi i plotë i tij:

"Pas sulmit qe pata ne vendin e punes nga tre persona shum te njofshëm qe me
sulmuan per "tekat e tyre"morra shum mesazha nga ju dashamir, per te kuptur per shendetin tim.
Jam shendosh e mire,kaloj gjithqka
edhe pse me selmuan 3 persona nga 100kg,vetem me preteksin qe te me gjunjezojnë dhe te behen shembull per forcen e tyre dhe te ja kan frigen sa me shum njerez ate nuk prej meje nuk do te arrin asnjher mua me gjunjozon vetem Alluhu dhe ati i perkulem kuse ju qe sulmuar kurr pa nal e pat qe as njeher nuk mundet mem perkulur se aty jam per te siguruar Buken e gojes .

Un ju them juve publikish qe kurr hallall nuk do te j'au bej,me selmuan ne vendin e punes aty ku e siguroj ushqimin e femijeve te mi,por ate qe e deshte mas gjith atij sulmi ndaj nje sportisti,
qe e perfaqeson Vendin e vet dhe qytetin e vet qe jam ne kemb prej ores 7 te mengjesit Zoti nuk do ta qon mision tend deri ne fund.

Kamerat e jane ne vendin e ngjarjes,shpresoj qe te poblikohen sa me shpejt qe te shohin gjith njerezit qysh sulmohet nje sportist ne vendin e punes,aty ku pregaditet per te brojtur ngjyrat e vendit dhe ku sigurohet buka e familjes pa kurqfar preteksi me skenar nenqmimi dhe njollosje tinxare, mbas shpines dhe ku prehet besa .
Rasti eshte ne dore te policis dhe kam besim tek ky instucion.Do te maj shprese edhe ne Kryetarin e qytetit tim ne reagim e tij qe te jam shembull qysh duhet te mbrohet njeri ne vendin e punes
Sote mu ndepre puna kerkoj falje gjith juve klientav qe ju lash duke pritur per te filluar punen ë
sote mu nderpre pregadtija e garave
". /Zeri.info