Infektuar: 97996
Shëruar: 82064
Vdekur: 1988
Rrahmani starton për Napolin kundër Bolognas, Hysaj në stol

Rrahmani starton për Napolin kundër Bolognas, Hysaj në stol

Sport March 07, 2021 - 19:48
Lexoni detajet!

Janë publikuar formacionet zyrtare të takimit të javës së 26-të në Serie A ndërmjet Napolit dhe Bolognas, shkruan ‘Zeri.info”.

Napoli do të mirëpres në “Diego Armando Maradona” skuadrën e Bolognës për t’u këndellur pas barazimit ndaj Sassuolos (3:3) javën e kaluar.

Në këtë përballje nga minuta e parë luan edhe mbrojtësi i Përfaqësueses së Kosovës, Amir Rrahmani.

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj do ta nis duelin nga stoli.

Përballja midis Napolit dhe Bolognas fillon nga ora 20:45. /Zeri.info

Formacioni zyrtar i Napolit: