Infektuar: 106914
Shëruar: 99628
Vdekur: 2225
Golden Eagle Ylli kalon në finale të Superligës së Kosovës në Basketboll

Golden Eagle Ylli kalon në finale të Superligës së Kosovës në Basketboll

Sport May 04, 2021 - 23:00

Klubi i basketbollit Golden Eagle Ylli është finalist i Superligës së Kosovës në Basketboll ku e mposhti Rahovecin me rezultat 85-72.

Kjo është hera e parë në historinë e Golden Eagle Ylli që arrin në finalën e Superligës së Kosovës në Basketboll.

“E pergezojme Rahovecin per lojen dhe mundin i urojme suksese per vitin tjeter! Per kete vit kaq mjafton”, ka shkruar klubi i G.E Ylli në llogarinë zytare në Facebook, transmeton Klan Kosova.