Infektuar: 107497
Shëruar: 104054
Vdekur: 2245
Përfundon pjesa e parë në miqësoren mes Kosovës dhe Gambisë

Përfundon pjesa e parë në miqësoren mes Kosovës dhe Gambisë

Sport June 11, 2021 - 19:49
Lajmet e fundit nga sporti

Para pak çastesh ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen miqësore mes Kosovës dhe Gambisë, shkruan Zeri.info.

Kjo ndeshje është duke u zhvilluar në “Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi” të Turqisë.

45 minutat e parë të kësaj ndeshje janë mbyllur baras dhe pa gola.

Kujtojmë se kjo është ndeshja e fundit miqësore e “Dardanëve” për muajin qershor.

Paraprakisht Kosova fitoi në miqësoret ndaj San Marinos dhe Maltës, teksa pësoi humbje nga Guinea. /Zeri.info