Holanda kalon në epërsi, shënon Depay

Holanda kalon në epërsi, shënon Depay

Sport June 17, 2021 - 21:12
Lajmet e fundit nga sporti

Kombëtarja e Holandës ka kaluar në epërsi ndaj Austrisë, shkruan Zeri.info.

Në “Johan Cruijff Arena”, Holanda dhe Austria janë duke zhvilluar ndeshjen e rrethit të dytë në Grupin C.

Holandezët kanë arritur të dalin të parët në epërsi, pas golit të shënuar nga Memphis Depay.

Depay shënoi nga pika e bardhë në minutën e 11-të. /Zeri.info