Suedi - Sllovaki, publikohen formacionet zyrtare

Suedi - Sllovaki, publikohen formacionet zyrtare

Sport June 18, 2021 - 13:45
Lajmet e fundit nga sporti

Kombëtarja e Suedisë dhe ajo e Sllovakisë zhvillojnë sot ndeshjen e rrethit të dytë në Grupin E, shkruan Zeri.info.

Suedezët hyn në këtë ndeshje pas barazimit me Spanjën, kurse sllovakët pas fitores ndaj Polonisë.

Ndeshja zhvillohet në “Saint Petersburg Stadium” nga ora 15:00.

Kur ka mbetur më shumë se një orë deri te fillimi i ndeshjes, të dy trajnerët tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare.

11-shet startuese për sot:

Image

/Zeri.info