Armando Broja shënon golin e parë me Southamptonin në Premier Ligë

Armando Broja shënon golin e parë me Southamptonin në Premier Ligë

Sport October 16, 2021 - 17:24
Lajmet e fundit nga sporti

Sulmuesi shqiptar, Armando Broja, ka shënuar golin e parë me Southamptonin në Premier Ligë, shkruan Zeri.info.

Në "St. Mary Stadium", Southamptoni dhe Leeds United janë duke zhvilluar ndeshjen e vlefshme për javën e tetë në elitën e futbollit anglez.

Vendasit kanë kaluar në epërsi 1-0, falë golit të shënuar nga Armando Broja në minutën e 53-të.

/Zeri.info