Mësohet sa do të mungojë Dembele

Mësohet sa do të mungojë Dembele

Sport January 29, 2023 - 12:20
Lajmet e Fundit nga Sporti

Ousmane Dembele e pësoi një lëndim gjatë ndeshjes së djeshme të Barcelonës ndaj Gironas në La Liga.

Francezi u largua pa u bërë gjysmë ore lojë.

Ousmane Dembélé do të mungojë për tri deri në katër javë.

Ai do të mungojë në ndeshjet kundër Betis, Sevilla, Villarreal, Manchester United dhe ne ndeshjet e para te gjysmëfinaleve të Kupës së Mbretit.