FA Cup: Brighton – Liverpool, formacionet zyrtare

FA Cup: Brighton – Liverpool, formacionet zyrtare

Sport January 29, 2023 - 13:44
Lajmet e Fundit nga Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare në ndeshjes Brghton – Liverpool, e vlefshme për Kupën FA.

Ndeshja fillon në orën 14:30 dhe do të zhvillohet në stadiumin “The American Express Community”.

Të dy skuadrat kanë synim vetëm fitoren me qëllim që të kalojnë tutje në Kupë.

Tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare:

Brighton:

Liverpool: