Chelsea 0-0 Fulham, notat e lojtarëve

Chelsea 0-0 Fulham, notat e lojtarëve

Sport February 03, 2023 - 23:37
Lajmet e fundit nga Sporti

Chelsea  dhe Fulham kanë barazuar me rezultat 0-0 në kuadër të javës së 22-të të Ligës Premier.

Edhe pse të dy skuadrat kishin raste të mira, sidomos në pjesën e parë, golat nuk erdhën.

Kai Havertz kishte më shumë raste, por nuk shënoi, duke u konsideruar si lojtari më i dobët në fushë me notën 5.8.

Qendërmbrojtësi i Fulham, Tim Ream, ishte më i mirë në fushë me notën 8.1.

Te Chelsea lartë u vlerësua edhe debutimi i Enzo Fernandez me notën 7.6.

Notat e lojtarëve të Chelseat dhe Fulhamit:

Chelsea:

Image

Fulham:

Image