Infektuar: 11130
Shëruar: 6817
Vdekur: 381
‘Çmenduri’ apo guxim? - Sa prej jush do ta provonit këtë adrenalinë?! (VIDEO)

‘Çmenduri’ apo guxim? - Sa prej jush do ta provonit këtë adrenalinë?! (VIDEO)

Video May 24, 2018 - 12:44
Me cilin prej miqve tuaj do ta provonit këtë eksperiencë?

Shumë njerëz kanë frikë nga hapësirat e larta dhe për ta mposhtur një frikë të tillë padyshim se duhet guxim i madh, përcjell “Zeri.info”.

Mirëpo të provosh aventura të ndryshme për dikën mund të jetë e paimagjinueshme, por për dikën tjetër ky mund të jetë guxim shumë i madh.

Mirëpo, disa njerëz me shumë dëshirë e kërkojnë një eksperiencë të tillë, për të provuar adrenalinën që të japin lojërat apo aventurat e tillë.

Po ju a do të kishit guxim ta provonit këtë lëshim?

Shikojeni videon, e më pas përgjigjuni.