Infektuar: 11130
Shëruar: 6817
Vdekur: 381
E kafshoi gjarpri, pronari detyrohet ta bart mbi supe kalin e tij (VIDEO)

E kafshoi gjarpri, pronari detyrohet ta bart mbi supe kalin e tij (VIDEO)

Video May 26, 2018 - 11:28
Ngjarje e dhimbshme

Dashuria për kafshët është mjaft e madhe saqë shumëkush nuk kursen as veten, përcjell “Zeri.info”.

Rast i tillë është edhe kjo video.

Gjarpri e kishte kafshuar kalin dhe pronari për ta shpëtuar kalin e tij u detyrua që atë ta bart mbi supet e tij për t’ia shpëtuar jetën, përcjell “Zeri.info”.

Ai e barti kalin e tij në supe për 3 mijë milje.

Me këtë gjest ai arriti që ta shpëtonte kalin e tij nga vdekja.

Për më shumë, shikojeni videon. /ZËRI/