Infektuar: 107497
Shëruar: 104054
Vdekur: 2245
Dhurata Dora dhe e dashura e Ledrit, dy ‘repere’ të vërteta

Dhurata Dora dhe e dashura e Ledrit, dy ‘repere’ të vërteta

Video May 16, 2019 - 13:28
Detajet

Dhurata Dora dhe Sara Hoxha janë një dyshe që siç duke po kënaqen shumë në praninë e njëra-tjetrës.

Dyshja shihen në një seri postimesh në Instastory, të veshura njëjtë, pa grim dhe duke qeshur derisa po inçizoheshin duke kënduar këngë të zhanrit ‘rep’.

Të dyja në të kuqe, Dhurata dhe Sara kanë shpërndarë me ndjekësit disa momente argëtimi, shkruan Gazeta Express.

Sara ka tash e disa vite që është në lidhje me reperin Ledri Vula, por që asnjëherë nuk e kanë bërë publike lidhjen e tyre dhe as nuk kanë folur ndonjëherë në intervista.

Megjithatë, Sara po shihet vazhdimisht duke u shoqëruar me miqtë e Ledrit, ndërsa Dhuratën dhe Kidën duket se tashmë i ka mike të ngushta.