Infektuar: 107497
Shëruar: 104054
Vdekur: 2245
Kur të bërit ‘të fortin’ për rrjetet social shkon keq: Ky djalë për pak theu hundën me pesha

Kur të bërit ‘të fortin’ për rrjetet social shkon keq: Ky djalë për pak theu hundën me pesha

Video October 24, 2019 - 14:32
Detajet

Dita e ditës po bëhemi gjithnjë e më të varur nga Facebook’u dhe Twitter’i dhe përmes tyre vazhdimisht u tregojmë miqve tanë se çka bëjmë çdo minutë të ditës, shkruan  Metro.

Përpos që jeni bërë të obsesionuar me çdo detaj të jetës duke publikuar gjëra nga jeta e përditshme shpeshherë edhe disa rrezikojnë veten.

Një video e një të riu është bërë virale në internet, derisa duke bartur pesha ai ka goditur vetën në hundë.

Video ka marrë shumë shpërndarje, madje duke marrë edhe kritika, duke shkruar se nuk bën të duket vetja i fortë kur në fakt nuk je.

Më poshtë keni videon.