Infektuar: 11130
Shëruar: 6817
Vdekur: 381
Prishtinë – Podujevë, rruga e aksidenteve fatale (VIDEO)

Prishtinë – Podujevë, rruga e aksidenteve fatale (VIDEO)

Aktuale November 18, 2019 - 21:11
Detajet

Aksidente me fatalitet po ndodhin edhe në rrugën magjistrale Prishtinë-Podujevë.

Banorët përgjatë saj dhe ekspertët e trafikut po fajësojnë institucionet, njofton Klan Kosova.

Kjo pasi po i zvarritin me vite punimet për zgjerimin e kësaj rruge.