Infektuar: 70185
Shëruar: 313132
Vdekur: 1616
Vdes 28-vjeçarja nga Ferizaj, Floriana Musliu

Vdes 28-vjeçarja nga Ferizaj, Floriana Musliu

Aktuale January 23, 2021 - 09:00

Ka vdekur 28-vjeçarja nga Ferizaj, Floriana Musliu e cila ishte vuante nga sëmundja e kancerit.

Lajmin e ka bërë të ditur një i afërm i saj përmes një postimi në “Facebook”.

“Te Zotit jemi dhe tek ai do te kthemi. Shok dashamir para pak qastesh ia derzoi shpirtin Zotit Floriana Musliu vajza e Mialim Musliut(vajza e djalit migjes). Varrimi eshte ne fshatin Sadovine e jerlive ne ora 15:00”, ka shkruar ai./Zëri