“Spektakli” i vetëtimave mbi qiellin e Prishtinës [foto]
Foto: Laura Hasani

“Spektakli” i vetëtimave mbi qiellin e Prishtinës [foto]

Aktuale June 23, 2024 - 19:08

Kosova në orët e mbrëmjes po përballet me ndryshim temperaturash dhe moti.

Para pak çastesh, Prishtinën e ka kapluar një rrebesh i madh shiu dhe breshër i madh.

Më poshtë Zeri.info ju sjell fotografi dhe videot nga Prishtina.

 

Image

Image