Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Laptopët Apple MacBook, në zbritje në Gjirafa50

Laptopët Apple MacBook, në zbritje në Gjirafa50

Auto&Tech June 25, 2020 - 10:30

Laptopët fantastik Apple MacBook, të kompanisë së njohur botërore Apple, duke përfshirë edhe modele nga gjenerata më e re (2020), nga sot mund ti blini me zbritje në dyqanin më të madh online të teknologjisë në Kosovë dhe rajon, në Gjirafa50.com. Të gjithë këta laptop të cilët mund ti porositni online me zbritje duke klikuar KETU, përpos që janë origjinal dhe vijnë tek ju në paketim të mbyllur dhe me garancion 1 vjeçar nga Apple, vijnë me transport falas deri në shtëpinë tuaj kudo në Kosovë.

Por çka i bën të veçantë laptopët Apple MacBook?

Image

Laptopët Apple MacBook, dallohen për performancë fantastike dhe dizajn tejet unik dhe elegant. Përkundër faktit që kanë performancë shumë të shpejtë dhe të fuqishme falë procesorëve të gjeneratës së 10 Intel Core (i3, i5, i7), këta laptop shquhen për peshë tejet të lehtë, dhe trup shumë të hollë. Padyshim, që njëra ndër pikat më të forta të këtyre laptopëve është ekrani. Laptopët Apple MacBook janë të pajisur me ekranin Retina, ekran ky që mbështet miliona ngjyra, duke ju mundësuar kualitet të jashtëzakonshëm të fotografisë. Përparësi tjetër është fakti se të gjithat fotot dhe të dhënat tjera të ruajtur në iPhone dhe produktet tjera të Apple, transferohen me lehtësi përmes iCloud në laptopët MacBook, pa pasur nevojë për kabllo apo USB. MacBook po ashtu kanë aplikacione të shumta, të cilat bashkë me performancën fantastike të laptotit ju mundësojnë të jetësoni të gjithë potencialin tuaj kreativ, si për shembull në dizajn, editim të fotove dhe videove, krijimtari muzikore, dhe shumë të tjera. 

Si të porositni online dhe përfitoni nga zbritja në laptopët Apple MacBook?

Për të porositur online dhe për të përfituar nga zbritja në laptopët Apple Macbook, klikoni KETU. Në Gjirafa50.com do të gjeni produktet më të reja nga Apple, të gjitha origjinale, dhe me garancion nga prodhuesi. Po ashtu, të gjitha produktet vijnë me transport falas deri në shtëpinë tuaj kudo në Kosovë, ndërsa pagesën mund ta bëni pasi e pranoni produktin me para në dorë, apo me kartelë bankare, dhe mundësinë deri në 12 këste pa normë interesi. Nëse ju duhet ndihmë rreth porosisë online, atë mund ta merrni përmes chat-it në www.gjirafa50.com, apo numrit të telefonit +383 45 101 953.

Gjithashtu, mund të na vizitoni në showroom-in tonë, në kilometrin e 6-të, të magjistrales Prishtinë-Ferizaj.

 

Ky është artikull i sponzorizuar.