Volvo Kosova fillon fuqishëm vitin me ofertën e parë – çmime promocionale dhe goma dimri falas

Volvo Kosova fillon fuqishëm vitin me ofertën e parë – çmime promocionale dhe goma dimri falas

Auto&Tech January 18, 2024 - 14:30

Volvo Kosova sjell lajme të mëdha për fillimin e vitit. Tani, Volvo XC90, XC60 dhe XC40 janë në dispozicion me çmime promocionale, përfshirë gomat e dimrit dhe regjistrimin e parë falas. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Volvo Kosova (@volvokosova)

Volvo XC40 tani është më i arritshëm se kurrë me një çmim prej vetëm 39,990 eurove. Volvo XC60 fillon nga 45,990 euro, ndërsa Volvo XC90, i njohur për komoditetin dhe fuqinë, është disponueshëm për vetëm 69,990 euro.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Volvo Kosova (@volvokosova)

Por oferta nuk përfundon këtu. Volvo Kosova po ju dhuron goma dimri dhe regjistrimin e parë falas për çdo blerje të makinave Volvo. 

Kështu që mos e humbisni këtë mundësi. Vizitoni Auto Mita sot dhe përfitoni nga këto çmime të jashtëzakonshme për makinat Volvo dhe gomat dimri falas.  Nuk ka kohë më të mirë se sot për të blerë makinën e ëndrrave tuaja!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Volvo Kosova (@volvokosova)

Për më shumë informacione vizitoni:  

Facebook: Volvo Kosova – Auto Mita  

Instagram: volvokosova  

E-mail: [email protected]  

Tel: 045 555 858