Matematikë e thjeshtë, Nissan X-Trail i ri “00” – Auto Mita

Matematikë e thjeshtë, Nissan X-Trail i ri “00” – Auto Mita

Auto&Tech May 16, 2024 - 16:01

Fort e kishe ndrru kerrin aktual me një shumë ma t’mirë e shumë ma t’ri a?

Nëse po, kjo super ofertë nga Auto Mita është veç për ty!

Nëse po mendoni të tregtoni me makinën tuaj të vjetër për një veturë krejtësisht të re Nissan X-Trail të ri “00”, Auto Mita ka një marrëveshje fantastike për ju.

Nëse vetura juaj e vjetër vlen deri në 20,000€, ju mund ta bleni të renë duke paguar për 84 muaj vetëm 349€ në muaj.

Pra procesi vijon kështu: Ata vlerësojnë automjetin tuaj aktual dhe ju ofrojnë mundësinë për të paguar shumën e mbetur në para ose me kredi, duke ju lejuar të largoheni me automjetin tuaj të ri “00”. Dhe pikërisht kështu, makina juaj e vjetër kthehet në një makinë moderne krejtësisht të re për rrugë të gjata.

A përfundon oferta këtu? Natyrisht që jo!

Me këtë ofertë për veturë të re, Auto Mita dhuron gjithashtu 3 udhëtime në Evropë. Fituesit do të zgjidhen në mënyrë të rastësishme nga Auto Mita.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Auto Mita (@auto.mita)

Për tu bërë pjesë e kësaj super oferte dhe mundësie udhëtimi në Evropë, kontaktoni për më shumë informacione në:

Facebook: Auto Mita

Instagram: auto.mita

Nr.tel: 045 500 588

E-mail: [email protected]

Artikull i sponsorizuar