Fotografi e rrallë: A mund ti njihni personat në foto, janë politikanët më të njohur kosovar

Fotografi e rrallë: A mund ti njihni personat në foto, janë politikanët më të njohur kosovar

Dosier tetor 30, 2019 - 09:53
Detajet

Një fotografi e realizur vite më parë, para luftës është duke qarkullaur së fundi ku në të janë Presidenti Hashim Thaçi, kryetari i PDK’së Kadri Veseli, e Elmi Reçica, Ferat Shala, Fatmir Xhelili, etj. shkruan Gazeta Metro.

Kjo fotografi është realizuar diku në malet e Kosovës, ku ata shihen duke ngrënë bukë me shumë persona tjerë.

Kujtojmë që në zgjedhjet e 6 tetorit, Kadri Veseli dhe Elmi Reçica ishin personat më të votuar nga Partia Demokratike e Kosovës.

Image