Infektuar: 1158
Shëruar: 876
Vdekur: 30
E pabesueshme: Vetëtima godet veturën në lëvizje

E pabesueshme: Vetëtima godet veturën në lëvizje

Jetë September 17, 2019 - 15:53
Detajet

Këto imazhe vijnë nga Novosibirsk, ku një rrufe goditi një makinë që ishte në lëvizje gjatë një stuhie.

Për fat nuk pati asnjë të plagosur, por ngjarja e jashtëzakonshme ngjalli panik te drejtuesit e makinave të tjera dhe që ishin dëshmitarë të skenës.

Gjithçka ndodhi të dielën e 15 shtatorit, drejtuesi i mjetit të goditur deklaroi se ndjeu një dridhje në timonin e makinës. pas një kontrolli të mëtejshëm rezultoi se makina kishte të dëmtuar vetëm xhamin e pasëm të saj, por asnjë dëm tjetër të dukshëm.