Infektuar: 4931
Shëruar: 2267
Vdekur: 102
Aksident i rëndë në Podujevë

Aksident i rëndë në Podujevë

Kronika November 15, 2019 - 14:49
Detajet

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në fshatin Lluzhan të Podujevës.

Nga fotografitë që ka siguruar Telegrafi nga vendi i ngjarjes shihet se në aksident kanë qenë të përfshira dy vetura.

Nuk dihet ende nëse persona të lënduar. Në vendin e ngjarjes shihet se kanë dalë edhe njësitet policore dhe ambulanca.

Bajram Krasniqi nga Policia e Kosovës ka thënë për Telegrafin se tani për tani mund të konfirmoj vetëm se ka ndodhur aksidenti dhe se për informacione tjera do të ju njoftojmë pastaj.

Telegrafi do t’ju mbajë të informuar. 

Image

Image