Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Gjendjet pa shenja jete një person në Prishtinë

Gjendjet pa shenja jete një person në Prishtinë

Kronika July 10, 2020 - 10:47

Dje, rreth orës 13:20, është gjetur pa shenja jete një person në kryeqytet, raporton “Zeri.info”.

Policia e Kosovës përmes raportit 24-orësh ka bërë të ditur se njësitet përkatëse policore kanë dalë në vendin e ngjarës, ku kanë gjetur një revole, gëzhojë dhe fishekë të pashkrepur.

“Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion”, thuhet në raportin e PK-së.