Gjendet i vdekur një person në Pejë, policia po heton rastin

Gjendet i vdekur një person në Pejë, policia po heton rastin

Kronika September 20, 2021 - 09:34

Një person është gjetur i vdekur të dielën në Pejë.

Policia ka bërë të ditur se njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dal në vendin e ngjarjes ku dhe është konstatuar vdekja e viktimës.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Rasti po hetohet nga policia. /Zëri