Një grua sulmon dhe rrah keq një grua tjetër në Prishtinë, arrestohet brenda pak minutash

Një grua sulmon dhe rrah keq një grua tjetër në Prishtinë, arrestohet brenda pak minutash

Kronika April 12, 2024 - 12:55

Një grua ka sulmuar një grua tjetër në Prishtinë, e cila ishte kalimtare e rastit, në rrugën “Tringë Ismajli”.

Para pak minutash në kryeqytet ka ndodhur një sulm i papritur ndaj një viktime grua.

E dyshuara, e cila po bërtiste me të madhe në rrugën “Tringë Ismajli” në Prishtinë, për disa minuta, në një moment ka sulmuar dy gra të tjera, por njërën edhe e ka rrahur fizikisht.

“Metro” ka siguruar pamjet e këtij sulmi, derisa për më pak se dy minuta policia ka arritur në vendngjarje dhe e ka arrestuar të dyshuarën.