Digjet një veturë në Leposaviq
Foto:Ilustrim

Digjet një veturë në Leposaviq

Kronika April 18, 2024 - 09:19

Një veturë është përfshirë nga zjarri të mërkurën pasmesnate në Leposaviq.

Policia ka bërë të ditur se për rastin është njoftuar prokurori dhe rasti është duke u hetuar, transmeton Zeri.info.

“Viktima mashkull kosovar ka njoftuar se vetura e tij është djegur nga person/a të panjohur. Zjarrfikësit kanë dalë në vendngjarje dhe e kanë fikur zjarrin. Lidhur me rastin është njoftuar prokurorit. Rasti në procedure hetimore”, thuhet në raportin e Policisë. /Zëri