Vdes një person në Lezhë, dyshohet se ra në kontakt me rrymën

Vdes një person në Lezhë, dyshohet se ra në kontakt me rrymën

Kronika April 23, 2024 - 22:22

Një person ka humbur jetën në Lezhë, pasi dyshohet se ka rënë kontakt me energjinë elektrike.

Bëhet e ditur se personi i cili humbi jetën është i moshës rreth 50 vjeçare, shkruan abcnews.

Mësohet se policia ka arritur në vendin e ngjarjes dhe wshtw duke e hetuar rastin.