Pushimet “All Inclusive” në Turqi s’kanë kushtuar asnjëherë më lirë

Pushimet “All Inclusive” në Turqi s’kanë kushtuar asnjëherë më lirë

Lifestyle May 31, 2022 - 15:04

Nëse keni vendosur që pushimet e verës t’i bëni në qershor, atëherë mund të pushoni në një prej hoteleve dhe resorëve më të mira në rivierat turke me super ofertat që ka përgatitur Eurokoha.

Më poshtë ju prezantojmë disa nga ofertat, ku nëse bëni rezervime TANI do të përfitoni nga zbritja deri 40%.

Club Dizalya - Alanya

Club Dizalya Hotel është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që vizitojnë Konaklin, duke ofruar një mjedis familjar i dizajnuara për të bërë sa më të rehatshëm qëndrimin tuaj.

Dhomat në Club Dizalya ofrojnë një minibar dhe kyçja në internet është e lehtë, me Wi-Fi falas.

Përveç kësaj, Club Dizalya ofron një pishinë dhe një restorant, të cilat do të ndihmojnë që pushimi juaj të jetë më i këndshëm.

Pushuesit që kërkojnë restorante me ushqime deti mund të shkojnë në Konak Beach Restaurant, La Cave Food & Ëine ose Citirim Bistro & Cafe Konakli.

Shijojeni qëndrimin tuaj në Club Dizalya me ofertën nga Eurokoha ku për një javë ju mund të shijoni të gjitha këto me vetëm 419€ për person.

Fun & Sun Smart Hane sun - Side

Fun&Sun Smart Hane sun në Side ofron akomodim me një restorant, parkim privat falas, një pishinë të jashtme sezonale dhe një qendër fitnesi.

Dhomat në Hane Sun Hotel ofrojnë një minibar dhe ajër të kondicionuar duke ofruar rehati dhe komoditet të jashtëzakonshëm.

Çdo dhomë përfshin një kasafortë ku ju mund t’i mbani gjërat me vlerë dhe Wi-Fi falas, ndërsa dhomat e zgjedhura janë të pajisura me pamje nga kopshti.

Akomodimi ofron strehim me 5 yje me sauna dhe shesh lojrash.

Kur ndiheni të uritur, sigurohuni që të shikoni Cihan Restaurant and Bar, i cili është një restorant mesdhetar i popullarizuar si nga vendasit ashtu edhe nga ata jashtë qytetit.

Mund të luani ping pong dhe minigolf, po ashtu ofrohen biçikleta dhe makina me qira.

Të gjitha këto ju mund ti shijoni me ofertën për 7 ditë me vetëm 439€ nëse rezervoni TANI në Eurokoha.

Lykia World & Links Golf– Belek

Për disa njerëz, një përvojë e mirë pushimi do të thotë vetëm det dhe diell...Por, tani ka një botë shumë të ndryshme për ata me pritshmëri më të larta e që mund t’i gjejnë në Lykia World & Links Golf

Zona të projektuara posaçërisht për ju, një panoramë e pakrahasueshme e rrethuar nga deti Mesdhe dhe malet e Demit, një stil unik arkitekturor që integrohet në mjedisin natyror, një plazh privat 2,5 km, fusha e parë dhe e vetme lidhëse e golfit në rajonin e Mesdheut dhe shumë të tjera .

Me pak fjalë, një eksperiencë shumë e ndryshme pushimi ju pret në Lykia World Antalya nëse vendosni që ti kaloni 7 ditë pushime nga oferta prej 475€ për person.

Amara Family Resort – Side

Amara Family Resort, u ofron pushuesve të saj një pushim të ëndrrave dhe oferta që ka Eurokoha për pushime në këtë resor, ju bënë që këtë ëndërr ta bëni realitet, duke pushuar për 7 ditë “All Inclusive” me vetëm 479 euro.

Hoteli ndodhet 150 metra larg nga deti; Ka shërbime të ndryshme si Pishinë e Jashtme, Pishinë Relaxi, Telefon, Faks, Fotokopje, Postë, Lavanderi, karrocë për fëmijë, Paketa Spa & Masazh.

Përveç kësaj, objekti është 5 km larg nga Side dhe Manavgat, 75 km nga Antalia Qendrore dhe 65 km nga Aeroporti i Antalias.

Për më tepër, për pushuesit e vegjël; 2 pishinë për fëmijë, mini disko dhe kënd lojrash.

MARTI Myra Hotel – Kemer

Kaloni pushime magjepse në Martë Myra, i vendosur në mënyrë perfekte midis qytetit antik të Phaselis, i cili gjithashtu magjepsi Aleksandrin e Madh dhe malin Olimp, i njohur si mali i perëndive.

Nëse jeni duke kërkuar një vend ku mund të gjeni ujëra blu të pastër kristal para jush ndërsa jeni i rrethuar nga 1601 pisha dhe aromat magjepsëse të luleve portokalli, Martë Myra është vendi i përsosur për ju, ku ju mund të kaloni pushime magjepse 7 ditë me ofertën nga Eurokoha prej 575€ për person.

Marti Myra ofron gjithçka në një vend, në mënyrë që të mund të shijoni pushime të rehatshme, të qeta dhe të lumtura: natyrë që ndërthur blunë dhe gjelbërimin së bashku, një vendndodhje lehtësisht të arritshme, gamë të ndryshme aktivitetesh argëtuese, shërbime shëndetësore dhe bukurie, restorante që shërbejnë pjata të shijshme dhe dhoma plotësisht të rinovuara.