Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
Gjendet 'ilaçi' për gërhitjen, ja sa kushton

Gjendet 'ilaçi' për gërhitjen, ja sa kushton

Shëndetësi January 21, 2020 - 10:27

Shkencëtarët e Nasa-s kanë gjetur një ilaç për gërhitjen e bezdisshme të partnerit tuaj dhe gjithçka që ju nevojitet është një bimë ananas që kushton 10£.

Atë duhet ta vendosni pranë shtratit tuaj, e cila ndihmon në përmirësimin e cilësinë e ajrit, prodhon oksigjen dhe nga ana tjetër ndalon atë gjumë të zhurmshëm.

Prandaj, nëse mendoni se keni provuar çdo ilaç natyral për të shpëtuar veten nga ajo zhurmë, mendoni përsëri.

Image